מגאסון!

megason.vgfreak.com

 

A

ניווט ראשי

> המכשיר

> המשחקים

 

A

A

A

A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שם המשחק: Super Mario Bros

שנת יציאה: 1985

חברה: נינטנדו

ציון: 8/10

גודל: 31KB

תיאור המשחק: השרברב האיטלקי הגוץ והמשופם שהפך לדמות משחקי הוידאו המפורסמת והפופולארית ביותר בעולם. ההיסטריה האמיתית סביב מאריו התחילה במשחק הזה. זה גם היה משחק הפלטפורמות (לרוץ ולקפוץ) הראשון בעולם!

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Super Mario Bros 2
שנת יציאה: 1988
חברה: נינטנדו
ציון: 9/10
גודל: 76KB

תיאור המשחק: המשחק השני בסידרת סופר מאריו למגאסון היה שיפור גדול לעומת המשחק הראשון, אלא שלעומת מאריו 3 הוא היה מעט פחות מהפכני. במשחק זה אתם יכולים לשחק את מאריו, אחיו לואיג'י, את הנסיכה ואת טוד הפטריה. גם שיטת ההתמודדות עם האויבים שונתה (רק למשחק זה) ועכדיו צריך לעמוד על אחד מהרעים, להרים אותו ולזרוק אותו על אויב אחר. משחק טוב, נסו אותו!

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Super Mario Bros 3

שנת יציאה: 1989

חברה: נינטנדו

ציון: 10/10

גודל: 224KB

תיאור המשחק: מאריו חוזר למה שרבים רואים כמשחק הטוב ביותר שלו אי פעם! אחת מיצירות המופת של תעשיית משחקי הוידאו. סידרת סופר מאריו מגיעה במשחק הזה לשיא של משחקיות, גרפיקה ואורך חיים. זהו גם אחד המשחקים הגדולים ביותר שיצאו למגאסון.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Samurai Pizza Cats

שנת יציאה: 1991

חברה: טכמו

ציון: 10/10

גודל: 166KB

תיאור המשחק: אחד ממשחקי המגאסון הכי אהובים עלי. בעקבות תוכנית הטלויזיה המצויירת הגאונית (שאפילו זכתה לדיבוב מצויין לעיברית- דבר נדיר!). אפשר לשחק כאן את כל שלושת החתולים הסמוראים ולקרוא לעזרה לעוד חתולים סמוראים נוספים. משחק קל מאד אבל הוא פשוט כיף טהור!

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Shatterhand

שנת יציאה: 1991

חברה: ג'לקו נטסומי

ציון: 8/10

גודל: 140KB

תיאור המשחק: חתיכת בחור קשוח. חוסם יריות ומחסל רובוטים ענקיים עם הידיים בלבד! רק במגאסון! לא לחינם קוראים למשחק "היד המנפצת". תמה קצת מוגזמת בלשון המעטה, אבל המשחק הזה הוא ממש טוב! משחק פעולה מצויין למי שמחפש אקשן.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Spy Hunter

שנת יציאה: 1987

חברה: סאנסופט באלי מידווי

ציון: 6/10

גודל: 29KB

תיאור המשחק: שיחזור של משחק המירוצים האגדי שהיה מבוסס על סידרת הטלויזיה המצוירת המצליחה. המשחק המקורי יצא ב 1983 והיה אז די מדהים. אלא שהסטנדרטים שהיו אמורים לעלות קפאו. השליטה לא מדוייקת, העלילה לא קיימת וחסר מידע על המסך (כמו לדוגמה כמה פסילות עוד נשארו). בקיצור ענתיקה שתעלה חיוכים.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Super Spy Hunter

שנת יציאה: 1991

חברה: סאנסופט באלי מידווי

ציון: 7/10

גודל: 140KB

תיאור המשחק: משחק ההמשך לספיי האנטר. כל שיטת הקרבות במשחק הזה שודרגה והוא הפך להיות מעין משחק יריות ממבט על. אפשר לכוון את תותחי המכונית במהלך הנסיעה (שזה די קשה). יש המון מכוניות אויבים וגם בוסים. זה משחק יריות מודרני עם כמה אפקטים גרפיים די מרשימים.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Super Dodge Ball

שנת יציאה: 1989

חברה: טכנוס אימג'סופט

ציון: 10/10

גודל: 102KB

תיאור המשחק: עוד משחק ספורט להיט מבית טכנוס, עם אותן הדמויות היפניות ואלמנטים של משחק תפקידים. והפעם... מחניים! אתם לא מתארים לכם כמה המשחק הזה הוא כיפי. כל קבוצה מורכבת מ 6 שחקנים: 3 בחלק המגרש שלכם ושלושה בשולי החלק של היריב. המטרה היא להתמסר ביניכם ואז לפוצץ את היריב עד שכל השחקנים שלו מאבדים את כל הכח. חובה לנסות!

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Sky Destroyer

שנת יציאה: 1985

חברה: טאייטו

ציון: 7/10

גודל: 16KB

תיאור המשחק: משחק דוג פייט (קרבות מטוס-מטוס) מעולה לזמנו שעדיין שומר על איכויות משחקיות אפילו היום. בהתחשב בשנת היציאה המוקדמת שלו מדובר במשחק מאד מרשים גרפית ואודיופונית. מאד נוסטלגי.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: the Simpsons

שנת יציאה: 1991

חברה: אקליים אימג'ינירינג

ציון: 7/10

גודל: 142KB

תיאור המשחק: המשחק הראשון על משפחת סימפסון למגאסון יצא ממש בסמוך ליציאת סדרת הטלויזיה המצויינת הזאת בארה"ב. זה לא בדיוק משחק הפלטפורמות הממצוע על המגאסון, אתם משחקים את בארט והמטרה היא להפסיק את השתלטות החייזרים על ספרינגפילד ועל כדוה"א בכלל. בדרך תאספו פריטים שונים שיעזרו לכם במסע. הגרפיקה ממוצעת והשליטה בבארט די גרועה, אבל למרות זאת מדובר בפיסת נוסטלגיה.

הורדת המשחק

 

המשך משחקים באות S

 

 

 

 

Visit VGFreak, Nintendo IL, The Forum

Copyright © 2001-2009 VGFreak.com All Rights Reserved