מגאסון!

megason.vgfreak.com

 

A

ניווט ראשי

> המכשיר

> המשחקים

 

A

A

A

A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שם המשחק: Little Nemo

שנת יציאה: 1989

חברה: קאפקום טי אם אס

ציון: 10/10

גודל: 149KB

תיאור המשחק: נימו הקטן הוא עוד משחק פלטפורמות מצויין מבית קאפקום. אלא שבמקרה הזה מדובר גם במשחק מקורי מאד. נימו הוא ילד שבחלומותיו הוא עובר הרפתקאות ואלו בעצם שלבי המשחק (!). הדרך לעבור את השלבים היא ע"י האכלת מפלצות מסויימות בממתקים (!!) עד שהן מתמלאות ואז להפוך למעין שילוב שלהן עם נימו (!!!). לכל מפלצת יש תכונות מיוחדות שיעזרו לנימו להתגבר על סוגים שונים של מכשולים. משחק מאד מיוחד ומומלץ.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Lode Runner
שנת יציאה: 1984
חברה: האדסון סופט
ציון: 6/10

גודל: 16KB

תיאור המשחק: מכל המשחקים העתיקים זה היה הפחות חביב עלי. אולי בגלל שהיה קשה יותר מפקמן, באבל באבל, דיגדוג ודומיהם ואולי בגלל פרקי הזמן הארוכים בין הפסילות ובין השלבים. אתם משחקים שדון (או חייזר או מה שהוא לא יהיה) שאוסף ערימות זהב וצריך להימנע מהאסטרונאוטים (או מה שלא יהיו) ע"י יצירת בורות והפלת האויבים לתוכם. נחמד להיזכר.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Little Mermaid

שנת יציאה: ?199

חברה: קאפקום

ציון: 8/10

גודל: 83KB

תיאור המשחק: במבט ראשון המשחק הזה נראה ילדותי ומטופש, מעין גירסה של אקו הדולפין לילדות קטנות. עם זאת המשחק הזה, לפי מיטב המסורת של משחקי קאפקום, הוא טוב למדי. המוסיקה חמודה, הגרפיקה סבירה (אם כי לא יותר מכך) ורמת המשחק מצויינת. זה מעין משחק פעולה עם מעט אלמנטים למחשבה עם הרבה אויבים ותוספות כוח.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Life Force

שנת יציאה: 1988

חברה: קונאמי

ציון: 8/10

גודל: 89KB

תיאור המשחק: אחד ממשחקי היריות הידועים ביותר על המגאסון. האויבים במשחק זה הם חלליות ויצורים מוזרים כמו מוח ענק עם עין אחת, ציפורי אש ותולעים ענקיות. זו המרה לא רעה בכלל של משחק ארקייד שהיה גם הוא להיט ענק. ייחודו של לייף פורס הוא שהשלבים הם גם במבט צידי וגם במבט על. סה"כ משחק יריות טוב ומאתגר.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Legend of Kage

שנת יציאה: 1986

חברה: טאייטו

ציון: 7/10

גודל: 27KB

תיאור המשחק: אולי אביו הרוחני של שינובי. מה שבטוח זה שהמשחק הזה הרבה יותר אינטנסיבי משינובי. אתה נינג'ה שיוצא להילחם נגד גדודי נינג'ות רעות שמנהיגם חטף את החברה שלך. אפשר להשתמש בחרבות או לירות שוריקנים וחשוב לזכור שבקפיצות הן עם מקש הלמעלה. זה משחק קלאסי וידוע מאד מהארקייד שזכה להמרה לא רעה למגסון, אם כי כמו המקור גם משחק זה לא מצטיין בשליטה מדוייקת מדי.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Lemmings

שנת יציאה: 1986

חברה: אושן סאן סופט

ציון: 9/10

גודל: 116KB

תיאור המשחק: אחד ממשחקי החשיבה המגניבים יותר שיצאו. המשחק הזה התחיל את ז'אנר משחקי "הצלת העדר" וסלל את הדרך למשחקים מצליחים כמו למשל "וורמס". אתם שולטים בחבורות של יצורים קטנים וטיפשים (למינגים) שניתן לתת לכל אחד מהם תפקיד ספציפי כמו בלוקר, חופר, דואה וכו' וכך להציל כמה שיותר למינגים. מאד ממכר ומומלץ!

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Little Samson

שנת יציאה: 1992

חברה: טאיטו

ציון: 9/10

גודל: 231KB

תיאור המשחק: סמסון (שמשון?) הקטן הוא ממשחקי הפלטפורמה המפתיעים ביותר שניתקלתי בהם למגאסון. במהלך המשחק ניתן לשחק ילד, דרקון, גולם אבן ו.. עכבר. לכל דמות יכולות משלה. רמת המשחק היא גבוהה מאד, המוסיקה מגניבה והגרפיקה (ובמיוחד האנימציה) פשוט מעולה! משחק מדהים!

הורדת המשחק

 

בחזרה לדף המשחקים הראשי

 

 

 

 

Visit VGFreak, Nintendo IL, The Forum

Copyright © 2001-2009 VGFreak.com All Rights Reserved