מגאסון!

megason.vgfreak.com

 

A

ניווט ראשי

> המכשיר

> המשחקים

 

A

A

A

A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שם המשחק: Double Dragon 2

שנת יציאה: 1990

חברה: אקליים טכנוס

ציון: 10/10

גודל: 145KB

תיאור המשחק: דאבל דרגון 2 בארקייד היה נפילה לא קטנה בייחוד לעומת המשחק הראשון המצויין. הגירסה של המשחק השני למגאסון היא לעומת זאת עילוי. נחשב לאחד ממשחקי המכות הטובים ביותר לקונסולה.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Double Dribble
שנת יציאה: 1987
חברה: קונאמי
ציון: 8/10
גודל: 83KB
תיאור המשחק: דאבל דריבל הוא משחק כדורסל סולידי. גרפיקה טובה, סאונד טוב ורמת משחק אפילו טובה מאד. הדבר הכי יפה במשחק הזה הוא קטעי "וידאו" של קליעות קרובות לסל. צריך לראות כדי להאמין שכל זה בא מהמגאסון.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Duck Tales

שנת יציאה: ?

חברה: קאפקום

ציון: 8/10

גודל: 82KB

תיאור המשחק: מעשיות ברווזיות (זה השם שערוץ 1 נתן בזמנו לסידרה) הייתה עוד סידרה מצויירת מבית היוצר של דיסני שהפכה ללהיט וקאפקום עשו עליה משחק. אתם משחקים את דוד סקרוג' שמסתובב בעולם ומחפש אוצרות כדי להעשיר את הונו. הנשק העיקרי הוא מקל ההליכה שהופך למקפצה ואפשר לחבוט ולהעיף איתו דברים על האויבים. עוד משחק פלטפורמה קלאסי מבית קאפקום.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Duck Tales 2

שנת יציאה: 1993

חברה: קאפקום

ציון: 8/10

גודל: 90KB

תיאור המשחק: למעשה גירסת הרחבה של המשחק הראשון. שלבים חדשים, אויבים חדשים ואוצרות חדשים. גם כאן תיעזרו באחיינים של דונאלד דאק, בטייס ועוד דמויות ברווזיות. אחד הדברים הטובים ביותר במשחק זה וגם בקודמו הוא המוסיקה הנפלאה שלו שלקוחה מהסידרה המצויירת.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Dr. Mario

שנת יציאה: 1990
חברה: נינטנדו
ציון: 9/10
גודל: 104KB
תיאור המשחק: עוד משחק פאזלים בסגנון טטריס. הפעם נינטנדו לקחו את קולומנס של סגה (מעין טטריס עם התאמת צבעים) והוסיפו אלמנטים של חיסול חיידקים לפי התאמת צבעי הקפסולות לצבעי החיידקים. כמו כל משחקי הטטריס ודומיו, גם משחק זה ממכר מאד.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Dig Dug
שנת יציאה: 1985
חברה: נאמקו
ציון: 9/10
גודל: 15KB
תיאור המשחק: מאותם החבר'ה שהביאו לכם את פאקמן, מגיע עוד משחק להיט קלאסי מבית נאמקו. אתם משחקים חפרן עם צינור ניפוח שמחסל את יריביו או באמצעות ניפוחם עד שהם מתפוצצים או ע"י חפירה והפלת סלעים עליהם. מזכיר מאד את דיגר, והוא אפילו יותר פשוט ממנו!

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Dig Dug 2

שנת יציאה: 1989

חברה: בנדאי

ציון: 8/10

גודל: 25KB

תיאור המשחק: בנדאי קנתה את הזכויות של דיג דוג והביאה לנו את דיג דוג 2. הפעם אתם על אי לא יציב בים שאם תחפרו בנקודות מסויימות לכיוון מסויים אתם עלולים להטביע חלק מהאי בים. עדיין אפשר (ורצוי) לנפח את האויבים עד שהם מתפוצצים והמשחק הוא עדיין כיפי. עם זאת, הגרפיקה לא השתנתה הרבה, למרות שעברו 4 שנים מהמשחק הראשון והתמה המוזרה קצת של המשחק הופכת אותו לפחות טוב מהראשון.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Donkey Kong Classics

שנת יציאה: 1982

חברה: נינטנדו

ציון: 10/10

גודל: 31KB

תיאור המשחק: אחד המשחקים המפורסמים ביותר של נינטנדו. משחק זה מכיל את הפרק הראשון המפורסם בסידרה שהיה שובר קופות היסטרי בתחילת שנות השמונים. בנוסף, מכיל המשחק גם את דונקי קונג ג'וניור שהיה הרבה פחות מפורסם והראה את הצד השני של המטבע, עכשיו מאריו היה הבחור הרע ו DKJ יוצא להציל את אבא שלו מהכלוב בו כלא אותו מאריו. זה המשחק היחיד, אם אני לא טועה, שבו מאריו הוא הרע. הגירסאות הן כמובן ארקייד פרפקט (למרות שזה לא חוכמה גדולה...).

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Duck Hunt

שנת יציאה: 1984

חברה: נינטנדו

ציון: 9/10

גודל: 16KB

תיאור המשחק: זה המשחק שהכי מתקשר עם האקדח של המגאסון. מי לא זוכר את הקלאסיקה הזאת? אתה יוצא למסע ציד מאד לא פוליטיקלי קורקט של ברווזים עם כלבך הנאמן. הברווזים עפים להם ברחבי המסך לזמן קצוב ויש לך 3 כדורים בכל סשן כדי להוריד אותם. חשוב: במשחק זה יש צורך להגדיר באמולטור את האקדח של המגאסון, ה Zapper (ראה הוראות הפעלת האמולטור).

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Don Doko Don

שנת יציאה: 1990

חברה: טאייטו

ציון: 8/10

גודל: 145KB

תיאור המשחק: דון דוקו דון (זה בטח אומר משהו ביפנית) הוא משחק בסגנון באבל באבל, אלא שכאן במקום בועות אתם מועכים את האויבים עם פטיש, מרימים אותם וזורקים על אויבים אחרים. הגרפיקה מצויינת, מורשת של משחק הארקייד עליו מבוסס משחק זה, ורמת המשחק הגבוהה הופכים את המשחק הזה להנאה צרופה.

הורדת המשחק

 

המשך משחקים באות D

 

 

 

 

Visit VGFreak, Nintendo IL, The Forum

Copyright © 2001-2009 VGFreak.com All Rights Reserved