מגאסון!

megason.vgfreak.com

 

A

ניווט ראשי

> המכשיר

> המשחקים

 

A

A

A

A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שם המשחק: WWF Wrestlemania Challenge

שנת יציאה: 1990

חברה: רייר אל ג'יי אן

ציון: 5/10

גודל: 86KB

תיאור המשחק: אלולא הפופולאריות העצומה של משחקי היאבקות בכלל ואלו של WWF בפרט, המשחק הזה מעולם לא היה מופיע באתר. אני גם מופתע כל פעם מחדש לראות את המשחק הזה ברשימות המומלצים ביותר ל NES ברחבי האינטרנט. גרוע כמה שיהיה, זה עדיין משחק ההיאבקות הטוב ביותר שיצא למגאסון.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: WCW
שנת יציאה: 1989
חברה: אף סי איי ניהון בוסן
ציון: 5/10
גודל: 134KB
תיאור המשחק: מקרה נוסף של בקשות חוזרות ונישנות של גולשים. המשחק הזה הוא לדעתי אפילו גרוע יותר ממשחק ה WWF, אלא שאני לא מאמין בציונים מתחת לחמש.. תהנו..

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Wreckin Crew

שנת יציאה: 1985

חברה: נינטנדו

ציון: 8/10

גודל: 27KB

תיאור המשחק: מאריו שוב עושה הסבה והפעם ללא פחות מקבלן הריסות! חמוש בקסדה ובפטיש יוצא מאריו להרוס קירות, עמודים סולמות ועוד תוך הימנעות מכל דבר אחר שזז על המסך כמו מפתחות שבדיים, כדורי אש ועוד. הרקע השחור, השלבים שבנויים על מסך אחד ורמת המשחק הפשטנית (אך עם זאת ממכרת) של המשחק הזה מסגירים את גילו וגם את קיסמו.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Wild Gunman

שנת יציאה: 1984

חברה: נינטנדו

ציון: 8/10

גודל: 16KB

תיאור המשחק: "אקדוחן פרוע" הוא משחק יריות מהנה מאד לאקדח. אתם משחקים אקדוחן במערב הפרוע וקוראים תיגר על אקדוחנים אחרים בתחרות שליפות. אמנם כשמשחקים את המשחק הזה עם עכבר ולא עם האקדח של המגאסון הוא מאבד מעט מהכיפיות שלו, אבל הוא עדיין מומלץ בחום.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Wolverine

שנת יציאה: 1991

חברה: מארבל אל ג'יי אן

ציון: 7/10

גודל: 103KB

תיאור המשחק: אחרי משחק הזוועה "אקסמן" על מגאסון, חובבי סידרת הקומיקס וסידרת הטלויזיה המפורסמת דרשו משחק סביר שיציג את דמויותיהם האהובות ולא יעשה להן עוול. הם קיבלו את וולברין שהראה שאפשר אחרת: זה משחק פלטפורמה סולידי עם גרפיקה לא רעה, שליטה סבירה, מוסיקה וטיונים טובים והרגשה כללית די טובה, אם כי השלב הראשון מעט משעמם.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Wai Wai World 2

שנת יציאה: 1991

חברה: קונאמי

ציון: 9/10

גודל: 223KB

תיאור המשחק: משחק זה ידוע יותר כ"קונאמי וורלד". אפשר לשחק כאן כל מיני וורזיות של דמויות קונאמי מפורסמות כמו סיימון בלמונט מקסטלוואניה, ביל מקונטרה וגואמון. זה משחק עם גרפיקה מצויינת, המון שלבים ואויבים שונים, אחלה דמויות למשחק ובכלל כיף נוסטלגי אחד גדול. מומלץ!

הורדת המשחק

 

בחזרה לדף המשחקים הראשי

 

 

 

 

Visit VGFreak, Nintendo IL, The Forum

Copyright © 2001-2009 VGFreak.com All Rights Reserved