מגאסון!

megason.vgfreak.com

 

A

ניווט ראשי

> המכשיר

> המשחקים

 

A

A

A

A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שם המשחק: River City Ransom

שנת יציאה: 1989

חברה: טכנוס

ציון: 8/10

גודל: 120KB

תיאור המשחק: כופר עיר הנהר (מה לעשות, זה התרגום) הוא שילוב מוזר של משחק מכות עם משחק תפקידים. אתה משחק את אלכס או את רייה ויוצא להציל את העיר מהרעים. ייחודו של המשחק הוא באנימציה המצויינת ובגרפיקה היפנית של הדמויות שאפשר לפגוש במשחקים אחרים של טכנוס על המגאסון.

 

הורדת המשחק

 

שם המשחק: RC Pro AM
שנת יציאה: 1987
חברה: רייר
ציון: 9/10
גודל: 36KB

תיאור המשחק: אחד ממשחקי המירוצים הממכרים ביותר על המגאסון. התחרות פה היא בין מכוניות מרוץ על שלט (ולכן האנטנה על הגג...), המבט הוא מזווית שלושת רבעי והאנימציה וההחלקה הגרפית של המכוניות פשוט מצויינת. זהו אביו הרוחני של אחד ממשחקי הסופר נינטנדו הטובים ביותר, רוקנ'רול רייסינג.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Rad Racer

שנת יציאה: 1987

חברה: סקוור

ציון: 8/10

גודל: 45KB

תיאור המשחק: להחלקת מסך כזו ממשחק מגאסון אף אחד לא ציפה. בתור חיקוי לאאוטראן של סגה, המשחק הזה התעלה על המקור (לא של הארקייד כמובן, אלא של הקונסולות). רמת המשחק מעולה, השליטה מצויינת וכנראה מדובר פה במשחק הנהיגה מגוף ראשון הטוב ביותר שיצא למגאסון.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Roller Games

שנת יציאה: 1990

חברה: קונאמי

ציון: 9/10

גודל: 151KB

תיאור המשחק: רולר גיימס הוא משחק מכות רחוב ייחודי בזה שהוא מתרחש כולו על רולרבליידס. בנוסף לקרבות הרגילים צריך גם לעבור מכשולים כמו בורות, מחסומים ורימונים. הכל במשחק הזה די רגיל, הגרפיקה והמוסיקה לא יותר ממוצעים אבל רמת המשחק והמקוריות הופכים אותו למשחק מהנה במיוחד.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Renegade

שנת יציאה: 1987

חברה: טאייטו

ציון: 7/10

גודל: 69KB

תיאור המשחק: רנג'ייד הוא המרה של משחק הארקייד הפופולארי של טכנוס. זה משחק קרבות רחוב פרימיטיבי שבו מה שקובע הוא עיתוי המכה ותו לא. המטרה היא לחסל את כל היריבים על המסך במסגרת מגבלת הזמן. אל תטעו,המשחק הזה הוא לא כל כך קל.

 

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Rainbow Island

שנת יציאה: 1991

חברה: טאייטו

ציון: 7/10

גודל: 72KB

תיאור המשחק: ריינבו איילנד (אי הקשת..) אמור היה להיות משחק המשך לבאבל באבל, אלא שהקהל דרש המשך ראוי וקיבל את באבל באבל 2 לאחר שנתיים (ראו הורדה של המשחק המצויין הזה באות B באתר). משחק זה הוא גירסה לא רעה של משחק הארקייד המעט שנוי במחלוקת. אתם משחקים ילד שיורה קשתות שעוזרות לו לחסל את הרעים ולהתקדם במעלה השלבים במשחק. למרות שהקונספט הוא אידיוטי באותנ המידה כמו של הרעיון מאחורי באבל באבל, הביצוע כאן הוא פחות טוב.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Rocketeer

שנת יציאה: 1991

חברה: באנדאי

ציון: 6/10

גודל: 72KB

תיאור המשחק: רוקטיר למגאסון מבוסס על סרט לא ממש מצליח מתחילת שנות התשעים. בעיקרון הביפור הוא על שלהי מלחמת העולם הבנייה והנאצים מנסים להשיג טכנולוגיה מהפכנית שמאפשרת לאנשים לעוף עם תרמיל גב מאובזר במנוע סילון (?). המשחק עצמו הוא משחק פלטפומה די מעצבן עם קטעי תעופה מעצבנים לא פחות ומוסיקה (ניחשתם?) מעצבנת נורא.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Robocco Wars

שנת יציאה: 1991

חברה: טאיטו אייג'יאס

ציון: 9/10

גודל: 171KB

תיאור המשחק: רובוקו ווארס הוא משחק יריות מקורי בו אתם משחקים רובוט שהופך לרכבת, מטוס וצוללת. הגרפיקה במשחק היא קרטונית ומזכירה סרט מצויר, המוסיקה נחמדה והשליטה מצויינת. השלבים משתנים כל הזמן ובסך הכל מדובר פה במשחק פשוט כיפי.

 

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Rockin' Kats

שנת יציאה: 1991

חברה: אטלוס

ציון: 10/10

גודל: 142KB

תיאור המשחק: אולי המשחק הקולי ביותר למגאסון! אתם משחקים חתול (כבר טוב!) שיוצא להציל את החתולה שלו מידי כנופיות של עכברים וכלבים. באמתחתכם אגרופן קופץ שאפשר להשתמש בו בדרכים רבות כמו הרבצה, קפיצה, היתלות בכמעט כל דבר על המסך ועוד חיזוקים אחרים (מומלץ לצפות בפתיח של המשחק שמסביר את כל היכולות הללו). אחלה מוזיקה, שליטה ואתגר. אתם חייבים להוריד את המשחק הזה!

הורדת המשחק

 

בחזרה לדף המשחקים הראשי

 

 

 

 

Visit VGFreak, Nintendo IL, The Forum

Copyright © 2001-2009 VGFreak.com All Rights Reserved