מגאסון!

megason.vgfreak.com

 

A

ניווט ראשי

> המכשיר

> המשחקים

 

A

A

A

A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שם המשחק: the Sinmpsons - Bartman

שנת יציאה: 1992

חברה: אקליים

ציון: 7/10

גודל: 163KB

תיאור המשחק: בהתחלה המשחק הזה נראה מעצבן כמו שאר משחקי הסימפסונים על המגאסון, אבל אחרי שנכנסים אליו מעט מגלים משחק פלטפורמה לא רע עם שליטה טובה למדי. אלא שהשלבים ארוכים מדי וחוזרים על עצמם ועד שנפגשים עם הבוס הראשון יוצאת  הנשמה.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Snow Bros
שנת יציאה: 1991
חברה: קאפקום
ציון: 8/10
גודל: 91KB

תיאור המשחק: משחק בסגנון באבל באבל רק שבמקום בועות, הופכים את המפלצת לכדור שלג ומדרדרים אותה על שאר המפלצות בשלב לקבלת בונוסים. יש המון שלבים כאשר כל שלב עשירי הוא בוס שהדרך לחסל אותו היא להעיף עליו כדור שלג. משחק נחמד, צבעוני ועם מוסיקה חמודה מאד. עם זאת, באבל באבל 2 (להורדה באתר, כמובן) טוב ממנו.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Shinobi
שנת יציאה: 1989
חברה: טנגן סגה
ציון: 6/10
גודל: 91KB

תיאור המשחק: אחד המשחקים המפתיעים ביותר שיצאו על המגאסון. זה משחק שיצא במקור ע"י סגה, יריבתה הנושנה של נינטנדו (שהקונסולה שלה הייתה בעצם המגאסון, או ה NES), והומר למגאסון ע"י טנגן ללא אישור של חברת נינטנדו! מדובר במשחק מצויין ומאד מפורסם מהארקייד ומהקונסולות של סגה שעבר למגאסון בצורה גרועה מאד. הגירסה של המכשיר המתחרה מבית סגה, המסטר סיסטם, היא פי כמה מונים טובה יותר!

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Street Fighter

שנת יציאה: ?199

חברה: ?

ציון: 6/10

גודל: 299KB

תיאור המשחק: זה משחק לא רשמי (ולא חוקי) של סנסציית הארקייד של קאפקום. ומכיוון שקאפקום לא הוציאה מעולם המרת ארקייד של סטריט פייטר למגאסון, מבין כל ארבע הגירסאות הלא רשמיות של סטריט פייטר, זו הגירסה המוצלחת ביותר. הספרייטים סבירים והאנימציה ממש טובה, עם זאת המשחקיות לוקה בחסר והמוסיקה קטסטרופלית. ובכל זאת, פנומנה אמיתית על המגאסון!

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Shadow of the Ninja

שנת יציאה: 1990

חברה: נטצומה
ציון: 7/10

גודל: 139KB

תיאור המשחק: צל הנינג'ה הוא משחק פעולה פלטפורמי נוסף כמו רבים אחרים על המגאסון. אפשר לבחור בין שתי דמויות, בן ובת שבעצם חוץ ממראה אין ביניהם הבדל. סיפור העלילה די מושקע, אם כי בנאלי, הגרפיקה לא רעה והשליטה בדמויות מדוייקת. רמת הקושי מאתגרת מספיק כדי להשאיר אתכם עם המשחק הזה לזמן מה.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Street Challenge

שנת יציאה: 1992

חברה: טכנוס

ציון: 8/10

גודל: 143KB

תיאור המשחק: עוד משחק מצויין מבית קפקום חלק מהסידרה הבלתי נגמרת של קוניו קאן! והפעם: משחקי רחוב. המשחק הוא מעין אולימפיאדה אורבנית עם ענפי ספורט מעט משונים כמו קפיצה במוט מגגות בניינים, שחייה בתעלה, הטלת כדור ברזל ועוד. הכל במיטב המסורת של טכנוס ועם הרבה מכות. מומלץ.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Saiyuki World 2

שנת יציאה: 1990

חברה: ג'אלקו

ציון: 8/10

גודל: 124KB

תיאור המשחק: אדבנצ'ור איילנד חיקה את וונדר בוי המקורי בהצלחה מרובה ומשחק זה מחקה את וונדרבוי 3 בהצלחה רבה אף יותר. מי שמכיר ואוהב את סידרת וונדר בוי של סגה, יאהב גם את הטוויסט היפני הזה. גרפיקה מצויינת, רמת משחק ושליטה טובה, המון אופציות, נשקים וקסמים. מי שמחפש את סיוקי וורלד הראשון צפוי לאכזבה כי המשחק, שמחקה את וונדר בוי 2, הוא בינוני למדי ולא זכה עדיין לתרגום לאנגלית. גם משחק זה יצא רק בגבולות יפן, אך זכה לתרגום מאוחר יותר ומובא כאן בגירסתו המתורגמת.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Squashed

שנת יציאה: 1991

חברה: ג'אלקו

ציון: 8/10

גודל: 116KB

תיאור המשחק: עוד משחק מצויין של ג'אלקו והפעם בכיכובו של הגיבור מהמשחק נינג'ה ג'אג'אמארו משנת 1985. מדובר פה במשחק עם עלילה מוזרה משהו שמערבת ירקות והשתלטות על גלקסיות. המשחק מאד מזכיר את סופר מאריו ואת מגה מן ואפשר לשחק בו בן (מארו) או בת (קורי) עם המון שלבים ותוספות כוח. סה"כ משחק חביב ביותר.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Sword Master

שנת יציאה: 1990

חברה: אקטיביז'ן אתנה

ציון: 8/10

גודל: 130KB

תיאור המשחק: אדון החרב הוא משחק לא קל עם אויבים אינטיליגנטיים ומוזיקה טובה. המשחק בנוי מחלקים שבהם מתקדמים ונלחמים באויבים פשוטים כמו עטלפים וזאבים ובסוף כל חלק מחכה יריב חזק כמו שלד או מכשף שכדי להביס אותו יש צורך במיומנות ולא פחות מכך באסטרטגיה. זה משחק טוב מאד אבל הוא לא יתאים לכל אחד.

הורדת המשחק

 

בחזרה לדף המשחקים הראשי

 

 

 

 

Visit VGFreak, Nintendo IL, The Forum

Copyright © 2001-2009 VGFreak.com All Rights Reserved