מגאסון!

megason.vgfreak.com

 

A

ניווט ראשי

> המכשיר

> המשחקים

 

A

A

A

A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שם המשחק: Archon

שנת יציאה: 1989

חברה: אקטיויז'ן בי פי אס

ציון: 10/10

גודל: 58KB

תיאור המשחק: בהסוואה של משחק לוח משעמם, ארקון הוא משחק קרבות אינטנסיבי אחד על אחד עם יצורים מיתולוגיים כמו שדים, מכשפים ודרקונים. זה משחק ישן מאד מ 1983 שיצא במקור לקומודור 64 וחודש בגירסה מצויינת למגאסון. ממכר.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Adventure Island
שנת יציאה: 1986
חברה: האדסון סופט
ציון: 8/10
גודל: 38KB
תיאור המשחק: סידרת המשחקים שהתחילה בתור חיקוי עלוב למדי לילד הפלא של סגה התפתחה למשחקים עשירים ומגוונים שעדיין המשיכו את מסורת זריקת הגרזינים בעוד שבסגה ילד הפלא מזמן נטש אותם לטובת חרבות. לדעתי זה משחק פלטפורמה מטופש וילדותי במובן הרע של המילה. עם זאת אי אפשר להתכחש לפופולאריות העצומה של סדרת המשחקים שהתחילה במשחק הזה.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Adventure Island 2

שנת יציאה: 1990

חברה: האדסון סופט
ציון: 7/10

גודל: 127KB

תיאור המשחק: משחק המשך לא רע עם גרפיקה משופרת, עוד חיזוקים ועוד חיות שאפשר לרכב עליהן (למעט הסקייטבורד המפורסם והלא קשור לכלום). עם זאת, לשמחת כולם, לא הרבה השתנה מנקודת המבט של המשחקיות והשליטה.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Adventure Island 3

שנת יציאה: 1992

חברה: האדסון סופט

ציון: 6/10

גודל: 140KB

תיאור המשחק: עוד מאותו הדבר. משחק זה דומה מאד למשחק השני למעט הרקעים המעט יותר עדכניים. עדיין זורקים גרזינים ועדיין רוכבים על סקייטבורדים ועל חיות משונות.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Adventure Island 4

שנת יציאה: 1994

חברה: האדסון סופט

ציון: 9/10

גודל: 179KB

תיאור המשחק: אי ההרפתקאות 4 הוא משחק ממש טוב! שונה לחלוטין מהמשחקים הקודמים בסידרה שהיו מאד לינאריים. כאן היגינס זורק עצמות ולא גרזינים אך יכול במהלך מסעו יכול להשתמש בהמון אביזרים חדשים כמו כידונים, בועות מים, סקיבורד ועוד. המוסיקה גם טובה מאד ומדובר במשחק מצויין, בוגר וחדשני בהרבה לעומת קודמיו.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Alfred Chicken

שנת יציאה: 1993

חברה: מיינדסקייפ

ציון: 7/10

גודל: 74KB

תיאור המשחק: אלפרד צ'יקן הוא משחק פלטפורמה מעט מטורלל. עם מוסיקה לא ממש רגילה, שלבים משונים ודמות הגיבור (כבר ניחשתם בטח) שהיא תרנגול. בקיצור, המטרה שלכם במשחק הזה היא לשחרר את כל הבלונים בכל שלב (ע"י לחיצה על למטה כאשר נמצאים ליד בלון) ואיסוף יהלומים. את האויבים אפשר לחסל ע"י קפיצה ונחיתה עליהם עם המקור (ע"י לחיצה למטה). סה"כ זה משחק לא רע, אחרי שמתרגלים למוסיקה.. ולתרנגול.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Amagon

שנת יציאה: ??19

חברה: אמריקן סאמי

ציון: 6/10

גודל: 72KB

תיאור המשחק: עוד משחק מטורלל. הסיפור הוא על בחור שהמטוס שלו התרסק על אי מבודד והוא יוצא למסע ברחבי האי כדי לחסל את כל יושביו העוינים. זה משחק לקפוץ ולירות מהסוג הנלוז ביותר למעט אופציה אחת חמודה. אם משיגים בונוס אדום אז אפשר להפוך ל"ענק ג'ונגל" (ראו תמונה) ולחסל את האויבים בהרבה פחות מאמץ. אילולי המלצה חמה לא הייתי מוסיף את המשחק הזה..

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Armadillo

שנת יציאה: 1991

חברה: איי ג'י אס

ציון: 8/10

גודל: 190KB

תיאור המשחק: המשחק התפרסם והיה לפופולארי בארץ בעיקר בזכות האק שלו שאיפשר לשחק במקום הדמות הראשית את מאריו שהופך לכדור ומקפץ תוך כדי חיסול האויבים. בפני עצמו זה משחק פלטפורמה עם מוסיקה מצויינת, גרפיקה מעולה ורמת משחק טובה אחרי שמתרגלים אליה קצת. שימו לב: ייתכן שהמשחק הזה לא יעבוד על האמולטור FCE ULTRA. במקרה זה השתמשו ב VIRTUA NES.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Adventures in the Magic Kingdom

שנת יציאה: ?199

חברה: קאפקום

ציון: 6/10

גודל: 133KB

תיאור המשחק: זה עוד משחק במסגרת הרשיון של קאפקום לפיתוח משחקי דיסני. במשחק זה אתם משחקים דווקא ילד אמריקאי טיפוסי שמגיע לדיסנילנד ועוזר למיקי מאוס למצוא 6 מפתחות כסף, כל אחד מהם חבוי באטרקציה אחרת בפארק השעשועים. כל אטרקציה היא שלב במשחק. יש שני שלבי פלטפורמה, שלב "סימולטור" בחלל, מרוץ מכוניות ורכבות. ההרגשה במשחק הזה היא תפסת מרובה לא תפסת. הפעם (וזה די נדיר) קאפקום פיספסו.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Addams Family

שנת יציאה: 1991

חברה: אושן

ציון: 7/10

גודל: 117KB

תיאור המשחק: משפחת אדמס הוא משחק שמבוסס על סרט פופולארי מתחילת שנות התשעים עם אותו שם. המשחק, כמו הסרט, הוא להיט מדהים אבל עם זאת די סולידי. אל תצפו הרבה מהגרפיקה הבינונית ורמת השליטה הלא ממש מדוייקת, אבל אם אהבתם את הסרט והיה לכם פעם את המשחק הזה על המגאסון, תדעו להעריך אותו.

הורדת המשחק

 

המשך משחקים באות A

 

 

 

 

 

Visit VGFreak, Nintendo IL, The Forum

Copyright © 2001-2009 VGFreak.com All Rights Reserved