מגאסון!

megason.vgfreak.com

 

A

ניווט ראשי

> המכשיר

> המשחקים

 

A

A

A

A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שם המשחק: Mega Man

שנת יציאה: 1987

חברה: קאפקום

ציון: 9/10

גודל: 78KB

תיאור המשחק: מגה מן הוא אחת הדמויות המפורסמות ביותר של חברת קאפקום. הסיפור הוא על ילד-רובוט שיוצא להילחם בשמו של ד"ר לייט נגד ד"ר ווילי. בכל שלב נלחמים בסוף ברובוט עם תכונות מיוחדות וכאשר מביסים אותו מקבלים את ההתקפות המיוחדיות שלו. אחד ממשחקי הלקפוץ ולירות הקלאסיים ביותר ואולי הכי קלאסי שיש.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Mega Man 2
שנת יציאה: 1989
חברה: קאפקום
ציון: 8/10
גודל: 133KB

תיאור המשחק: המשחק השני בסידרה מאד דומה למשחק הראשון (בעצם הסידרה הזאת לא חידשה הרבה מעולם..) אבל המוסיקה כאן פשוט מעולה, יש כאלה שאומרים אפילו שהטיונים במשחק השני הם הטובים ביותר מכל המשחקים האחרים בסידרה.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Mega Man 3

שנת יציאה: 1990

חברה: קאפקום

ציון: 8/10

גודל: 218KB

תיאור המשחק: עוד משחק בסידרה הלא נגמרת. הרבה מאותו הדבר עם שיפורים מסויימים פה ושם כמו הכלב הביוני "רש" ואופציית הגלישה.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Mega Man 4

שנת יציאה: 1991

חברה: קאפקום

ציון: 7/10

גודל: 288KB

תיאור המשחק: זה המשחק הראשון בסידרה שהציג את המגה -צ'רג'ר שהוא אופציה לטעון את הנשק ואז לשחרר יריה אחת חזקה שמסוגלת להוריד כל אוייב רגיל (שהוא לא בוס אמצע או סוף שלב). נחשב מעט פחות טוב משלושת הראשונים וגם פחות קשה.

 

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Mega Man 5

שנת יציאה: 1992

חברה: קאפקום

ציון: 7/10

גודל: 261KB

תיאור המשחק: עם המשחק החמישי בסידרה אנשים כבר התחילו להבין שקאפקום לא מצליחה לחדש כבר כלום ולמרות שמדובר עדיין במשחק יריות פלטפורמה משובח, מהותית הוא זהה לחלוטין לקודמיו. עם זאת, תוספות קטנות כמו עלילה ארוכה יחסית ורש שהופך לסקייטבורד מרחף עוזרות למשחק להיות קצת יותר אטרקטיבי.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Mega Man 6
שנת יציאה: 1993
חברה: קאפקום

ציון: 7/10

גודל: 254KB

תיאור המשחק: זה המשחק שחתם את הסידרה הפופולארית למגאסון. כאן מקבל רש, הכלב הביוני של מגה מן, תפקיד רציני יותר בכך שהוא יכול להשתלב עם מגה מן לחליפת כוח שמגבירה את היריות. רבים רואים במשחק הזה כמשחק המגה מן הכי פחות טוב למגאסון.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Mighty Final Fight

שנת יציאה: 1993

חברה: קאפקום

ציון: 10/10

גודל: 144KB

תיאור המשחק: מייטי פיינל פייט לוקח את משחק הארקייד המצליח של קאפקום והופך את דמויותיו לגמדיות בסגנון מנגה כמו בפיינל פנטזי. אבל החזות הילדותית שלו עלולה להטעות, זה משחק מכות מאתגר ועשוי היטב לפי מיטב המסורת של קאפקום.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Monster in my Pocket

שנת יציאה: 1991

חברה: קונאמי

ציון: 8/10

גודל: 143KB

תיאור המשחק: בתחילת שנות התשעים מפלצות הכיס היו להיט גדול בארה"ב. אלה היו דמויות משחק קטנות בדמות כל מיני מפלצות. קונאמי עשו על זה משחק והוא יצא ממש טוב, אפשר לבחור בין פרנקנשטיין או דרקולה ולצאת לכסח כל מיני מפלצות קטנות ברחבי הבית: בחדר שינה, במטבח, במרתף ועוד. גרפיקה מצויינת ומוסיקה מעולה.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Micro Machines

שנת יציאה: 1991

חברה: קודמאסטרס קאמריקה

ציון: 9/10

גודל: 142KB

תיאור המשחק: משחק מירוצים קלאסי שמתבסס על סידרת צעצועים מצליחה של כלי רכב קטנים במיוחד. אפשר לשחק מכוניות מירוץ כמו גם סירות מירוץ, הליקופטרים, מכוניות באגי ועוד! החלקת המסך מצויינת והמשחקיות פשוט מדהימה. אבל הכי כיף זה לשחק מול חבר. חובה לנסות!

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Metroid

שנת יציאה: 1986

חברה: נינטנדו

ציון: 8/10

גודל: 59KB

תיאור המשחק: עוד משחק קלאסי מהגל הראשון של נינטנדו. זה משחק אפל במיוחד על לוחם חלל עם יד שהיא למעשה אקדח שיוצא לחקור יצורים מסתוריים על פלנטה נידחת בשולי הגלקסיה. למרות שהגרפיקה היא לא משהו, רמת המשחק גבוהה והמוסיקה היא מהטובות על המגאסון. המשחק הזה הדהים את כולם כאשר בסופו התברר שהלוחם ששיחקת אותו כל המשחק הוא למעשה אישה! (זו היתה אמירה די מהפכנית בשנת 1986).

הורדת המשחק

 

המשך משחקים באות M

 

 

 

 

Visit VGFreak, Nintendo IL, The Forum

Copyright © 2001-2009 VGFreak.com All Rights Reserved