מגאסון!

megason.vgfreak.com

 

A

ניווט ראשי

> המכשיר

> המשחקים

 

A

A

A

A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שם המשחק: Mappy

שנת יציאה: 1984

חברה: נאמקו

ציון: 7/10

גודל: 15KB

תיאור המשחק: משחק ישן במיוחד אבל מאד ידוע למגאסון. כאן אתם משחקים עכבר שוטר שמשוטט בבית ועובר קומות בעזרת טרמפולינות. המטרה היא לאסוף את כל מכשירי החשמל ולהימנע מהעכברים הקטנים ומהחתול. אל תטעו, מדובר במשחק קשה!

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Mappy Land
שנת יציאה: 1988
חברה: נאמקו טאקסאן
ציון: 7/10
גודל: 56KB

תיאור המשחק: ידוע גם בתור מאפי 2. משחק זה עדיין נשאר עם אותה התמה של הטרמפולינות מהמשחק הראשון אלא שכאן השלבים הרבה יותר מגוונים כמו רכבת, טירה, עיר רוחות, אמזונס ועוד. בנוסף יש למאפי יותר כלי נשק כמו סונאר לגירוש רוחות, פצצות וכו'.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Muscle

שנת יציאה: 1986

חברה: טואי בנדאי

ציון: 8/10

גודל: 16KB

תיאור המשחק: משחק מצויין זה מבוסס על דמויות צעצוע מתחילת שנות השמונים. זה בעצם משחק האבקות, שבו יש לבחור שתים מתוך שמונה דמויות שונות (!) כאשר לכל דמות תנועה מיוחדת שניתן לבצע אותה אם תופסים את הכדורים המהבהבים שמופיעים לפעמים. המוסיקה פרימיטיבית וזה עוד לפני שהזכרנו את הגרפיקה הנוראית, אבל המשחק הזה הוא בכלל לא רע.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Monopoly

שנת יציאה: 1991

חברה: פארקר ברוס ארקדיה

ציון: 8/10

גודל: 129KB

תיאור המשחק: זה משחק מונופול רגיל לחלוטין ובאנגלית שיכול להיות מהנה למדי אם אתם שולטים בשפה. יש המון אפשרויות ואפשר לשחק עד שמונה אנשים ביחד! המוסיקה ממש נחמדה והאנימציה מקורית ומשעשעת (תשלום מיסים מוצג כבית הלבן שאוכל את שטרות הכסף שלך). אופציה מעניינת למשחק חברה קבוצתי נוסטלגי!

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Mortal Kombat

שנת יציאה: ?199

חברה: ?

ציון: 5/10

גודל: 169KB

תיאור המשחק: משחק זה התווסף רק לאחר בקשות חוזרות ונשנות של גולשים רבים. אם חשבתם שסטריט פייטר למגאסון (ראה הורדה באות S באתר זה) הוא גרוע חכו שתראו את מורטל קומבט. יצאו כארבע גירסאות של מורטל קומבט למגאסון, אף לא אחת מהן רשמית, כמובן. מובאת כאן הגירסה המוצלחת ביותר שהיא משחק גרוע ואפילו גרוע מאד. הספרייטים גדולים מדי ולכן "נעלמים" בתדירות גבוהה, תנועת הדמויות על המסך קופצנית ובגדול מדובר במשחק די מחורבן. תהנו .. :-)

הורדת המשחק

 

בחזרה לדף המשחקים הראשי

 

 

 

 

Visit VGFreak, Nintendo IL, The Forum

Copyright © 2001-2009 VGFreak.com All Rights Reserved