מגאסון!

megason.vgfreak.com

 

A

ניווט ראשי

> המכשיר

> המשחקים

 

A

A

A

A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שם המשחק: Battle Toads

שנת יציאה: 1991

חברה: רייר

ציון: 9/10

גודל: 187KB

תיאור המשחק: משחק עם גרפיקה, אנימציות ואפקטים מדהימים בסטנדרטים של המגאסון. קרפדי הקרב הוא משחק מכות עם טאצ' הומוריסטי ומוסיקה קצבית (רק תנסו לעשות pause) ונראה שבכל הנוגע למשחקי מכות, זה המשחק הייחודי ביותר על המגאסון.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Battle Toads Double Dragon
שנת יציאה: 1993
חברה: רייר
ציון: 9/10

גודל: 186KB

תיאור המשחק: חוץ משתי הדמויות של דאבל דרגון (בילי וג'ימי) המשחק הזה הוא קרפדי הקרב 2 לכל דבר. גרפיקה מעולה (הכל יחסי..), מוזיקה מצויינת ואפקטים ויזואליים מדהימים (שוב, הכל יחסי..) שמאפיינים את המשחקים של רייר. זה המשך ראוי למשחק מצויין.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Bomber Man

שנת יציאה: 1987

חברה: האדסון סופט

ציון: 8/10

גודל: 16KB

תיאור המשחק: אחד ממשחקי הפאזלים הממכרים ביותר על המגאסון. אתם משחקים את בומברמן שמחסל את אויביו וגם קירות חוסמים באמצעות פצצות, המטרה היא לנקות את המסכים ממפלצות ולמצוא את הדלת לשלב הבא.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Bomber Man 2

שנת יציאה: 1992

חברה: האדסון סופט

ציון: 9/10

גודל: 67KB

תיאור המשחק: המשחק השני בסידרה הכניס תוספות כח ושיפורים אדירים בגרפיקה של הדמויות והמסכים כמו גם במנגינות ובצליל. מומלץ אפילו יותר מהמשחק הראשון!

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Bubble Bobble

שנת יציאה: 1988

חברה: טאייטו

ציון: 10/10

גודל: 49KB

תיאור המשחק: שני דרקונים יורקי בועות יוצאים למסע להציל את חברותיהם מהמפלצות האיומות. גירסה מושלמת של משחק הארקייד שובר הקופות. והמוסיקה... קלאסיקה!

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Bubble Bobble 2

שנת יציאה: 1993

חברה: טאייטו

ציון: 10/10

גודל: 118KB

תיאור המשחק: בדרך כלל אני משתדל שלא לשים שני משחקים מאותה הסידרה אבל הפעם זה היה גובל בעוגמת נפש. באבל באבל 2 הוא זהה לפרק הראשון המצויין אבל מציג גרפיקה ברמה משופרת ואפילו בוסים! לדעתי עדיף בהרבה על גירסת הארקייד (שאין בה בוסים או שלבים מיוחדים).

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Battle City

שנת יציאה: 1985

חברה: נאמקו

ציון: 9/10

גודל: 15KB

תיאור המשחק: עוד משחק ממכר מהתקופה הרחוקה בה הגרפיקה היתה כל כך גרועה שלא נותרה ברירה אלא לעשות משחקים טובים במיוחד. המטרה במשחק הזה מאד פשוטה השתמש בטנק שלך כדי לחסל את הטנקים של האוייב ולשמור על דגל המחנה. אפשר לשחק גם בשני שחקנים ואפילו לערוך שלב חדש משלכם ולשחק בו!

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Batman

שנת יציאה: 1989

חברה: סאנסופט

ציון: 8/10

גודל: 153KB

תיאור המשחק: זהו אחד המשחקים המרשימים ביותר גרפית על המגאסון. באטמן למגאסון מבוסס על סרט הקונלוע המצליח משנת 1989 שהתחיל למעשה את היסטריית סרטי הקומיקס שממשיכה למעשה עד היום. זה משחק קשה למדי אבל מאד מתגמל במוסיקה וגרפיקה ברמה הגבוהה ביותר.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Batman 2: Return of the Joker

שנת יציאה: 1991

חברה: סאנסופט

ציון: 9/10

גודל: 203KB

תיאור המשחק: אם המשחק הראשון היה מרשים, אז המשחק הזה צריך להיות אולי עם הגרפיקה הטובה ביותר שנראתה מעולם על המגאסון. דמויות גדולות, אנימציה מצויינת ואפקטים הופכים את התמונה למרשימה במיוחד. המשחק הזה מציג גם שלבים מגוונים כמו שלבי תעופה, הליכה ונהיגה. התמה היא אחת: לירות בכל מה שזז, וזה בכלל לא פשוט! למעשה, כמה שהוא יפה ככה הוא קשה. אם תחשבו על זה, זה די פייר... בשביל איכות צריך להתאמץ. כדאי להשתמש בקודים של "גיים ג'יני" כדי להקל את רמת הקושי.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Binary Land

שנת יציאה: 1985

חברה: האדסון סופט

ציון: 8/10

גודל: 12KB

תיאור המשחק: זה משחק על פינגווין בן ופינגווין בת שמנסים להיפגש במבוך שורץ עכבישים וקורי עכביש, כאשר באמתחתם אקדח ושחקן אחד ששולט על שניהם (!). זה הייחוד במשחק הפאזלים העתיק הזה, אתם שולטים על שני הפינגווינים ביחד, צריך לנסות כדי להבין. המשחק נראה בהתחלה קשה מאד אבל אל תשכחו שיש לכם אקדח שיכול לחסל גם עכבישים וגם קורים.

הורדת המשחק

 

המשך משחקים באות B

 

 

 

 

Visit VGFreak, Nintendo IL, The Forum

Copyright © 2001-2009 VGFreak.com All Rights Reserved