מגאסון!

megason.vgfreak.com

 

A

ניווט ראשי

> המכשיר

> המשחקים

 

A

A

A

A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שם המשחק: Blues Brothers

שנת יציאה: 1991

חברה: טיטוס

ציון: 6/10

גודל: 60KB

תיאור המשחק: המשחק הזה הוא על אחד הסרטים היותר כיפיים מבחינת סאונד ומוסיקה, ואכן הטיונים במשחק הזה הם באמת טובים מאד. רק חבל ששאר האספקטים במשחק לא ממש עומדים בציפיות המינימליות. משחק פלטפורמה בינוני מינוס שנשען בעיקר על מוזיקה מגניבה.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Balloon Fight
שנת יציאה: 1984
חברה: נינטנדו
ציון: 7/10
גודל: 16KB

תיאור המשחק: במשחק זה אתם משחקים יצור מוזר שעף בעזרת בלונים והוא אמור לפוצץ את האויבים שלו ע"י נחיתה עליהם פעם אחת לפיצוץ הבלון שלהם ופעם שניה כדי לגמור אותם, אבל זהירות האויבים יכולים לעשות אותו הדבר גם לכם. זה משחק ישן מאד עם גרפיקה טיפוסית לאמצע שנות השמונים כאשר כל העלילה מתרחשת על מסך אחד סטטי.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Banana Prince

שנת יציאה: 1991
חברה: טקרה
ציון: 7/10
גודל: 138KB

תיאור המשחק: משחק פלטפורמה מוזר אבל מעניין. אתם משחקים נסיך בננות שמשתמש בבננה כדי לחסל את האויבים. יש המון טריקים במשחק הזה כמו זחילה מהירה וגידול עצי בננה (!). את הפעולות הללו ניתן לבצע ע"י התכופפות ולחיצה על אחד מכפתורי הפעולה. סה"כ משחק פלטפורמה לא רע. מובאת כאן הגירסה המתורגמת של המשחק (הגירסאות המקוריות יצאו רק ביפנית ובגרמנית..).

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Baby Boomer

שנת יציאה: 1991

חברה: קולור דרימס

ציון: 9/10
גודל: 31KB
תיאור המשחק: אוקיי, אז יש לכם אקדח ביד ותינוק שזוחל בפארק. המטרה לשמור על התינוק מפני מפגעים ע"י יריות על נחשים, עכברושים וכל מיני רעים שונים שמתרוצצים סביבו (?!), רק אני רואה פה משהו מעט לא בטיחותי? בכל אופן, משום מה ממש אהבתי את המשחק הזה ורק בגלל משחק המילים של שם המשחק מגיע לו הציון הזה.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: B-Wings

שנת יציאה: 1986

חברה: דאטה איסט

ציון: 7/10

גודל: 31KB

תיאור המשחק: משחק יריות עתיק יומין מימיו הראשונים של המגאסון. זה משחק יריות מעט מוזר שהאויבים בו הם כל מיני דברים מוזרים ובלתי מזוהים שנראים כמו סלק.. בכל מקרה, המוסיקה נפלאה, רמת המשחק לא רעה בכלל בשביל משחק כל כך ישן וגם אפשר לבחור מבין המון סוגי יריות שונים כבר בתחילת המשחק.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Barbie

שנת יציאה: 1991

חברה: היי טק אקספרשונס

ציון: 6/10

גודל: 109KB

תיאור המשחק: זה משחק פלטפורמה מעט מגוחך על ברבי שיוצאת ליום עמוס במיוחד שכולל טיול בקניון, ארוחת צהריים ב"סודה שופ", ביקור בשפת הים ומסיבה בערב עם קן. את השלבים ניתן לעבור בעיקר ע"י השלכת קריסטלים לכל מיני אובייקטים (כלב, כוס סודה, ציפור וכו') שיעזרו לברבי לעבור מכשולים. זה משחק שמיועד לבנות ולכן אין אלימות בכלל וגם רמת התגר די נמוכה.

הורדת המשחק

 

בחזרה לדף המשחקים הראשי

 

 

 

 

Visit VGFreak, Nintendo IL, The Forum

Copyright © 2001-2009 VGFreak.com All Rights Reserved