מגאסון!

megason.vgfreak.com

 

A

ניווט ראשי

> המכשיר

> המשחקים

 

A

A

A

A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שם המשחק: Aladdin

שנת יציאה: 1995

חברה: ?

ציון: 7/10

גודל: 202KB

תיאור המשחק: מובאת כאן הגירסה הפירטית של המשחק אלאדין (שלמעשה נקראת במסך הפתיחה אלאדין II). הגירסה המקורית יצאה ע"י וירג'ין בשנת 1993 והיתה מחורבנת למדי עם שליטה גרועה וגרפיקה גרועה אף יותר. המשחק הזה לעומת זאת מראה שהמגאסון מסוגל להרבה יותר. הגרפיקה פשוט מעולה, הדמויות גדולות וברורות והרקעים פשוט מדהימים יחסית לתצוגה העלובה של הגירסה המקורית. השליטה, לעומת זאת, לא משהו אם כי עדיין עדיפה על המשחק המקורי.

 

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Antarctic Adventure
שנת יציאה: 1985
חברה: קונאמי
ציון: 7/10

גודל: 16KB

תיאור המשחק: אנטרקטיק אדוונצ'ר הוא משחק מירוץ מיכשולים שבו אתם שולטים בפינגווין שצריך לעבור מסלול סביב אנטרקטיקה בהחלקה על הקרח! בדרך תיתקלו במכשולים כמו בורות וכלבי ים אך גם בבונוסים כמו דגלים ודגים שיקפצו מבורות המים. משחק ידוע למדי עם משחקיות מאד חוזרת על עצמה ומעט מאד ערך מוסף מעבר לכיף נוסטלגי.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Arkanoid

שנת יציאה: 1987

חברה: טאייטו

ציון: 9/10

גודל: 21KB

תיאור המשחק: לז'אנר שבירת הלבנים יצאו עשרות אם לא מאות משחקים בוואריציות שונות כאשר אולי הידוע ביותר הוא פופקורן לפיסי. ארקנואיד הוא גירסה מעט משוכללת יותר של משחק שבירת הלבנים המקורי מהאטארי 2600, התווספו כאן המון אופציות חדשות כמו פיצול הכדור לשלושה או אופצית הלייזר. ללא ספק אחד המשחקים היותר כיפיים על המגאסון.

הורדת המשחק

 

בחזרה לדף המשחקים הראשי

 

 

 

 

Visit VGFreak, Nintendo IL, The Forum

Copyright © 2001-2009 VGFreak.com All Rights Reserved