מגאסון!

megason.vgfreak.com

 

A

ניווט ראשי

> המכשיר

> המשחקים

 

A

A

A

A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שם המשחק: Tiny Toons

שנת יציאה: 1991

חברה: קונאמי

ציון: 10/10

גודל: 143KB

תיאור המשחק: טייני טונס על המגאסון הוא דוגמה נהדרת למה המכשיר הזה תפס כל כך טוב. גרפיקה וצליל מצויינים, רמת משחק גבוהה ומשחק קליל וכיפי שמצליח לאתגר בלי לגרום לתסכול. משחק פלפורמות קלאסי.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Tiny Toons 2
שנת יציאה: 1993
חברה: קונאמי
ציון: 7/10
גודל: 136KB

תיאור המשחק: בטייני טונס 2 המשחק כבר חרג מגבולות משחק פלטפורמה קלאסי והפך להיות מעין כמה משחקונים לא ממש קשורים זה לזה. בכל שלב במשחק אתם משחקים דמות אחרת, תוך כדי הימנעות מהמכשולים וסיום המשימות. רמת השליטה הידרדרה, השלבים פחות מהנים ובגדול המשחק הראשון הרבה יותר כיפי.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Teenage Mutant Ninja Turtles

שנת יציאה: 1989

חברה: קונאמי

ציון: 6/10

גודל: 143KB

תיאור המשחק: לעומת שני המשחקים הבאים בסידרה, המשחק הזה הוא נפילה גדולה. למרות זאת, גולשים רבים ביקשו שאוסיף אותו לאתר, אז הנה לכם. המשחק בנוי משני חלקים עיקריים: ניווט הצבים ברחבי העיר במבט על רחוק וכניסה לשלבי האקשן ממבט צד (כפי שמופיע בתמונה). המוסיקה לא רעה, אך רמת המשחק והשליטה בצבים היא נוראית.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Teenage Mutant Ninja Turtles 2

שנת יציאה: 1990

חברה: קונאמי

ציון: 10/10

גודל: 259KB

תיאור המשחק: צבי הנינג'ה 2 על המגאסון הוא עילוי לעומת המשחק הראשון שהיה גרוע מאד. זה משחק מכות עשוי היטב עם גרפיקה ומוסיקה מצויינים מסדרת הטלויזיה המצליחה. אפשר לבחור אחד מארבעת הצבים ולצאת לבעוט בפוט-קלאן.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Teenage Mutant Ninja Turtles 3

שנת יציאה: 1992

חברה: קונאמי

ציון: 8/10

גודל: 283KB

תיאור המשחק: סוס מנצח לא מחליפים. לקחו את המשחק השני המצוין, החליפו את השלבים, הוסיפו קצת תנועות חדשות ושיחררו לשוק. מבחינת משחקיות זהו המשך טבעי למשחק השני. אם אהבתם את השני- תאהבו גם את זה אבל אל תצפו למשהו חדש.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: TMNT Tournment

שנת יציאה: 1993

חברה: קונאמי

ציון: 8/10

גודל: 140KB

תיאור המשחק: צבי הנינג'ה עוברים במשחק האחרון שלהם על המגאסון מסגנון "מכות רחוב" לקרבות אחד על אחד. זה משחק מכות טוב למדי עם 7 דמויות לבחור מתוכן, אופציית משחק נגד חבר, סיפור עלילה, טורניר, אימונים ועוד. גרפיקה לא רעה בכלל, מוסיקה סבירה ורמת משחק גבוהה הופכים את המשחק הזה לחובה לכל מי שאהב את הפרקים הקודמים בסידרה.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Tetris

שנת יציאה: 1989

חברה: אלורג נינטנדו

ציון: 10/10

גודל: 25KB

תיאור המשחק: גם היום, 15 שנה לאחר תחילת הטטריסמאניה, הוא עדיין אחד המשחקים הממכרים ביותר שישנם. הרבה אין מה לכתוב על המשחק הזה חוץ מזה שגם אני אמרתי "עוד פעם טטריס" והפעלתי אותו רק כדי לתפוס תמונת מסך. רק אחרי חצי שעה של משחק הבנתי שעדיין לא עשיתי את זה...

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Twin Bee

שנת יציאה: 1986

חברה: קונאמי

ציון: 9/10

גודל: 29KB

תיאור המשחק: משחק יריות חביב ממבט על. גרפיקה פשוטה מאד אבל נעימה, לא מפתיע בהתחשב בשנת היציאה המוקדמת של המשחק, מוסיקה חביבה והדבר הכי כיף: שני שחקנים יכולים לשחק בו זמנית! מומלץ בחום.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Tom & Jerry

שנת יציאה: 1991

חברה: היי טק טרנר

ציון: 8/10

גודל: 108KB

תיאור המשחק: טאפי, כך מסתבר, הוא האחיין של ג'רי והוא נחטף ע"י טום כדי למשוך את ג'רי למלכודת כשהוא ינסה להציל אותו. טום וג'רי מסתבר להיות משחק פלטפורמות מהנה למדי עם גרפיקה סבירה, רמת משחק לא רעה וטיונים שלקוחים הישר מתכנית הטלויזיה הבלתי נגמרת.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Tennis

שנת יציאה: 1983

חברה: נינטנדו

ציון: 9/10

גודל: 17KB

תיאור המשחק: אחד המשחקים הישנים ביותר על המגאסון ואולי אחד המהנים ביותר. השם די מרמז על מה המשחק ולמרות שהוא מציג גרפיקה פשוטה ופרימיטיבית, מדובר פה במשחק ברמת משחקיות גבוהה עם אופציה מצויינת לשני שחקנים! נחמד לגלות שכמו במשחק האגרוף המצויין של נינטנדו, פאנץ' אאוט (ראו באות P), גם כאן השופט הוא מאריו.

הורדת המשחק

 

המשך משחקים באות T

 

 

 

 

Visit VGFreak, Nintendo IL, The Forum

Copyright © 2001-2009 VGFreak.com All Rights Reserved