מגאסון!

megason.vgfreak.com

 

A

ניווט ראשי

> המכשיר

> המשחקים

 

A

A

A

A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שם המשחק: the Punisher

שנת יציאה: 1990

חברה: אל ג'יי אן בים

ציון: 8/10

גודל: 119KB

תיאור המשחק: הפאנישר (המעניש) למגאסון נותן לכם את האפשרות לירות בכל דבר שזז ולהרוג, לפוצץ, לחורר ולהרוס כמעט כל דבר על המסך! זה משחק יריות אינטנסיבי, ארוך וקצת אפל עם מוסיקה אטמוספירית מאד. דרך אגב, בקרוב הסרט!

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Punch Out
שנת יציאה: 1987
חברה: נינטנדו
ציון: 10/10
גודל: 131KB
תיאור המשחק: פאנץ' אאוט הוא משחק איגרוף קליל עם רמת משחק טובה מאד. אתם משחקים את ליטל מק (פרפרזה על ביג מק...) מתאגרף מתחיל שחלומו לנצח את מייק טייסון. המשחק מציג גרפיקה טובה וצליל לא רע, ודרך אגב השופט הוא לא אחר מאשר מאריו. משחק מעולה ומאד ממכר!

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Popeye

שנת יציאה: 1982
חברה: קינג פיצ'ורס נינטנדו
ציון: 7/10
גודל: 17KB

תיאור המשחק: פופאיי הוא אחד מגיבורי הילדות שנעלם ומשום מה עדיין לא הביא קאמבק ראוי לשמו (עניין של זמן). את המשחק הזה שיחקתי עוד על הקומודור 64 שלי. משחק פשוט מאד עם שלושה מסכים בלבד אבל עם המוסיקה הידועה של פופאיי ועם הרגשה נוסטלגית חזקה מאד.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Pac Man

שנת יציאה: ?198

חברה: נאמקו

ציון: 10/10

גודל: 12KB

תיאור המשחק: אני בוש ונכלם שהמשחק הזה לא הופיע כאן קודם לכן...

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Prisoners of War

שנת יציאה: 1989

חברה: אס אן קיי
ציון: 9/10
גודל: 111KB

תיאור המשחק: אחד ממשחקי המכות הראשונים שנחשפתי אליהם באולמות המשחקים (הארקיידס). אפשר לשחק את גרסת הארקייד עם מיים אבל הוא אפילו יותר טוב ומאוזן בגירסה למגאסון. אסירי מלחמה הוא אולי לא משחק מתוחכם ועשיר כמו מייטי פיינל פייט אבל הפשטות, רמת המשחק המעולה והגרפיקה המפורטת והנקיה שלו עושים אותו לאחד הטובים ביותר בז'אנר. מומלץ מאד!

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Prince of Persia

שנת יציאה: 1992

חברה: וירג'ין מוטיבטיים

ציון: 7/10

גודל: 74KB

תיאור המשחק: משחק קלאסי שכמו קרטקה יצא קודם למחשב ורק אחר כך לקונסולות ולמגאסון. ההמרה למגאסון היא סבירה אך לא יותר, יש משחקים יותר מדוייקים, יותר יפים ואפילו עם אנימציה טובה יותר (שזו הייתה גולת הכותרת של המשחק הזה). עם זאת, למשחק הזה יש מטען גדול ולכן הוא התווסף לאתר.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Power Rangers 2

שנת יציאה: 1996

חברה: ?

ציון: 5/10

גודל: 130KB

תיאור המשחק: דמויות גדולות, שליטה סבירה וגרפיקה חלשה. בגדול, משחק די מחורבן, אבל אני מקבל כל כך הרבה בקשות למשחקי פאואר ריינג'רס למגאסון שלא נשארה לי הרבה ברירה.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Paper Boy

שנת יציאה: 1984

חברה: מיינדסקייפ

ציון: 6/10

גודל: 31KB

תיאור המשחק: אחד המשחקים הידועים ביותר מימיו הראשונים של הפיסי הגיע גם למגאסון. אם חשבתם שיהיה שיפור בגרפיקה ובצליל בגלל החומרה העדיפה של המגאסון על ה XT העתיק, טעיתם. הגרפיקה היא באיכות נמוכה מאד כמו גם המוסיקה, אם כי יש כמה אפקטים לא רעים כמו רעש שבירת חלונות ונביחות כלבים. רק למי שממש מתגעגע.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Paper Boy 2

שנת יציאה: 1991

חברה: טנגן

ציון: 7/10

גודל: 99KB

תיאור המשחק: המשחק השני לא ממש משפר את הגרפיקה וגם הצלילים נשארו משעממים ואפילו קצת מרדימים. מהלך המשחק נשאר זהה: חלוקת עיתונים לבתים ואחר כך מגרש אימונים עם רמפות ומטרות לפגיעה. קטעי המעבר עדיין מופיעים כמו מתוך עיתון והמשחק עדיין שומר על הומור. תנסו לפגוע עם עיתון בכל מיני דברים על המסך כדי לראות מה קורה.

הורדת המשחק

 

בחזרה לדף המשחקים הראשי

 

 

 

 

Visit VGFreak, Nintendo IL, The Forum

Copyright © 2001-2009 VGFreak.com All Rights Reserved