מגאסון!

megason.vgfreak.com

 

A

ניווט ראשי

> המכשיר

> המשחקים

 

A

A

A

A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שם המשחק: North & South

שנת יציאה: 1990

חברה: קמקו אינפוגריימס

ציון: 9/10

גודל: 109KB

תיאור המשחק: אחד ממשחקי האסטרטגייה/פעולה המקוריים והממכרים ביותר שיצאו למגאסון. נלקח היישר מהפיסי והופשט כדי להתאים למגאסון, במשחק ממכר זה אתם שולטים בצבא הצפון או בצבא הדרום במלחמת האזרחים בארה"ב, נלחמים בין צבאות, משתלטים על מבצרים ועל רכבות והכל במגע הומוריסטי.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Ninja Gaiden 3
שנת יציאה: 1991
חברה: טקמו
ציון: 7/10
גודל: 163KB

תיאור המשחק: נינג'ה גאיידן היא עוד סידרת משחקים מצליחה מאד שאני לא ממש בטוח איך היא הצליחה כל כך. שני המשחקים הראשונים מתאפיינים בשליטה קטסטרופלית, השלישי שמובא כאן, הוא בקלות המשחק הטוב בסידרה, אם כי גם הוא לא חף מבעיות.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Ninja Hattori Kun

שנת יציאה: 1986

חברה: האדסון סופט

ציון: 6/10

גודל: 27KB

תיאור המשחק: במשחק זה אתם משחקים נינג'ה כחולה שייוצאת ליירט נינג'ות שחורות ביער בעזרת שוריקנים (כוכבי נינג'ה). נינג'ה האטורי קון הוא משחק ישן עם שליטה גרועה, גרפיקה ואנימציה מחפירות, מוסיקה מעצבנת ומשחקיות ברמה נמוכה. עם זאת, הוא עדיין משחק ישן שיעלה אצל חלקכם רגשות נוסטלגיים. ההורדה לא ממש מומלצת למי שלא שיחק ואהב את המשחק הזה בימי המגאסון העליזים.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Nuts & Milk

שנת יציאה: 1984

חברה: האדסון סופט

ציון: 7/10

גודל: 14KB

תיאור המשחק: עוד משחק קדום בסגנון דיג דוג, מאפי, לואד ראנר וכיוצא באלה. כאן אתם משחקים יצור ורוד ומוזר שצריך להציל יצורה ורודה ומוזרה ע"י איסוף כל הפירות במסך והתחמקות מיצורים ורודים "רעים". לא יודע מה אתכם אבל כל המשחקים האלה עם הרקע השחור קצת מדכאים אותי, ולא משנה כמה חמודות הדמויות שקופצות על המסך.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Nightmare on Elm Street

שנת יציאה: 1989

חברה: אל ג'יי אן רייר

ציון: 7/10

גודל: 88KB

תיאור המשחק: סרטי סיוט ברחוב אלם, או בשפת העם "פרדי קרוגר", היו דבר די גדול בשנות השמונים וכמובן שגם יצא להם משחק למגאסון. למרות שפותח ע"י רייר, המשחק הזה הוא משחק פלטפורמה ממוצע שאמנם מציג גרפיקה לא רעה ומוסיקה אפילו טובה מאד, אבל רמת המשחק היא לא בדיוק עילוי.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Ninja Crusaders

שנת יציאה: 1990

חברה: סאמי

ציון: 8/10

גודל: 72KB

תיאור המשחק: במשחק זה אתם משחקים נינג'ה שיוצאת להציל את העולם מחייזרים שהשתלטו עליו. בדרך ניתן לאסוף המון סוגי נשקים וסמלים שבאמצעותם אפשר להפוך לחיות כמו נמר, נחש, נשר ועוד. המשחק גם מאפשר לשני שחקנים לשחק בו זמנית. מבחינת גרפיקה, לא מדובר בעילוי גדול, אך המשחק הזה הוא קלאסיקה אמיתי בכל הנוגע לרמת המשחקיות.

הורדת המשחק

 

בחזרה לדף המשחקים הראשי

 

 

 

 

Visit VGFreak, Nintendo IL, The Forum

Copyright © 2001-2009 VGFreak.com All Rights Reserved