מגאסון!

megason.vgfreak.com

 

A

ניווט ראשי

> המכשיר

> המשחקים

 

A

A

A

A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שם המשחק: Kunio Kun Soccer

שנת יציאה: 1993

חברה: טכנוס

ציון: 7/10

גודל: 128KB

תיאור המשחק: כדורגל קוניו קאן הוא משחק יפני שלא יצא בארה"ב, לכן הוא גם כולל גרפיקה ומשחקיות מאד יפניים. המשחק מתאפיין בגרפיקת הדמויות הייחודית של טכנוס בסגנון המשחק "כופר עיר הנהר" (River City Ransom). גם המשחק הזה כולל אלמנטים של משחק תפקידים, כמו להתקשר לחברה ביפן, לדבר עם השחקנים בקבוצה וכו'. דבר גרוע במשחק זה הוא חוסר האפשרות לשלוט על הדמויות האחרות, רק לתת להם הוראות אם לבעוט או למסור. זה לא משחק הכדורגל הטוב ביותר למגאסון, אבל הוא לא רע בזכות עצמו.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Kid Icarus

שנת יציאה: 1986

חברה: נינטנדו

ציון: 7/10

גודל: 63KB

תיאור המשחק: קיד איקרוס היה אחד המשחקים הראשונים שנינטנדו הוציאה לשוק. זה משחק פלטפורמה ייחודי בכך שההתקדמות היא לא הצידה אלא למעלה. אתם משחקים בן אלים שנראה כמו קופידון (עם הכנפיים והחץ וקשת אבל בלי היכולת לעוף) ונלחמים איתו נגד נחשים, שדים, רוחות ואויבים אחרים. משחק מאד מאתגר (כלומר קשה...).

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Kirby

שנת יציאה: 1993

חברה: נינטנדו האל לבוריטורי

ציון: 10/10

גודל: 480KB

תיאור המשחק: חצי מגה! משחק המגאסון הגדול ביותר שאני מכיר (תעריכו את ההורדה! אתרים אחרים היו שמים אותו על שרת חינם שכל הזמן היה נופל!). גרפיקה פשוט מדהימה שלא להאמין שהמשחק הזה רץ על מערכת 8 ביט, צליל מצויין, המון תנועות ובכלל זהו אחד המשחקים הכיפיים והמרשימים ביותר על המגאסון. אתם משחקים יצור ורוד דמוי בלון ששואב את אויביו וכך מקבל את תכונותיהם. משחק ענק מכל הבחינות.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Kung Fu

שנת יציאה: 1984

חברה: איירם

ציון: 7/10

גודל: 29KB

תיאור המשחק: אחד המשחקים הראשונים המפורסמים ביותר על המגאסון. גרפיקה ואפקטים קוליים מהפכניים לזמנם, אבל השליטה ורמת המשחק פרימיטיביות. הקרבות הן במימד אחד והוא לרוחב המסך (לעומת שני מימדים בפיינל פייט לדוגמה שהם לרוחב ולאורך). פיסת נוסטלגיה נוספת.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Karateka

שנת יציאה: 1984

חברה: ברודרבונד סופט פרו

ציון: 7/10

גודל: 15KB

תיאור המשחק: משחק מפורסם מאד דווקא מהפיסי העתיק. אתם משחקים קרטיסט שמתקדם ע"י הבסת יריבים. עם ההבחנה ביריב צריך לעבור לתנוחת קרב (לחיצה למטה) אחרת תחוסלו במכה אחת. אפשרויות הלחימה הן מוגבלות למדי וכוללות אגרופים ובעיטות, האנימציה לא רעה ומנוע הקרבות מאוזן למדי. ענתיקה אמיתית.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Krusty Fun House

שנת יציאה: 1992

חברה: אקליים אאודיוג'ניק

ציון: 9/10

גודל: 113KB

תיאור המשחק: זה אחד ממשחקי הסימפסונים היותר מוצלחים. עכברים השתלטו על ביתו של קראסטי הליצן, במשחק חשיבה זה אתם צריכים לנתב את העכברים המציקים עד למכונת המעיכות שמפעיל אותה לא אחר מאשר בארט סימפסון. לשם כך עליכם להזיז מיקום של לבנים (אוספים לבנה עם לחיצה למטה וכך גם מניחים אותה) ולשים אותן במסלול של העכברים כדי שיגיעו בסופו של דבר למלכודת. שני דברים מעניינים על המשחק הזה: הראשון, במקור המלכודת הייתה משרפה (!) אבל שינו את זה למכונת מעיכות. הדבר השני,במקור השחקן שלט בבארט אבל הוחלט שהמשחק יהיה מקורי יותר אם נשחק קראסטי.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Kid Dracula

שנת יציאה: 1990

חברה: קונמי

ציון: 9/10

גודל: 143KB

תיאור המשחק: תאמינו או לא אבל המשחק הזה שייך לסידרת קסטלוואניה. מוצגת כאן הגירסה המוחלשת לילדים של משחקי קסטלוואניה האפלים, ואם תשאלו אותי, המשחק הזה עושה להם בית ספר מבחינת משחקיות. הגרפיקה גם היא מעולה עם דמויות ענקיות ושלבים צבעוניים, ואפילו המוסיקה נחמדה. המשחק הזה לא יצא מחוץ ליפן ולכן מובאת כאן הגירסה המתורגמת. דרך אגב, המשחק דווקא כן זכה לגירסה באנגלית שיצאה לגיימבוי.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Kid Kool

שנת יציאה: 1988

חברה: ויק טוקאי

ציון: 7/10

גודל: 65KB

תיאור המשחק: משחק פלטפורמה זה הוא חיקוי ישיר של אחד הלהיטים הגדולים ביותר של הסגה מסטר סיסטם - פסיכו פוקס. אלא שכאן לא שולטים בשועל, היפופוטם או נמר כמו בסגה, אלא בילד. כמו בפסיכו פוקס, גם משחק זה מתבסס על תנועה בתאוצות - שיטת שליטה מאד מבלבלת ועל חבירה לציפור מוזרה שניתן לזרוק אותה על האויבים. בשורה התחתונה, זהו חיקוי שלא מגיע לרמה הגבוהה של המקור.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Kickle Cubicle

שנת יציאה: 1990

חברה: איירם

ציון: 7/10

גודל: 129KB

תיאור המשחק: משחק פאזלים חמוד על ילד עם מחממי אוזניים ואובראול שיוצא להציל ירקות שבויים באיים ארקטיים. אם אתם כבר קראתם כמה תיאורי משחקים באתר אתם כבר לא אמורים לחשוב שזה מוזר מדי. הגרפיקה פשוטה למדי אבל המוסיקה מצויינת והאתגר בהחלט ראוי. המטרה במשחק היא להגיע לכל שקי הירקות על המסך והדרך היא ע"י הקפאת היצורים, הפיכתם לבלוקים של קרח והחלקתם אל הים ליצירת גשר איזורים שאי אפשר להגיע אליהם. אפשר גם להרים מחסומים של קרח עם הכפתור השני אבל עדיין לא ממש הבנתי למה זה הכרחי.

הורדת המשחק

 

בחזרה לדף המשחקים הראשי

 

 

 

 

Visit VGFreak, Nintendo IL, The Forum

Copyright © 2001-2009 VGFreak.com All Rights Reserved