מגאסון!

megason.vgfreak.com

 

A

ניווט ראשי

> המכשיר

> המשחקים

 

A

A

A

A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שם המשחק: Joe & Mac

שנת יציאה: 1991

חברה: דאטה איסט

ציון: 8/10

גודל: 114KB

תיאור המשחק: ג'ו ומק (או פרהיסטוריק, בגירסאות אחרות) למגאסון הוא המרה טובה מהארקייד. המוסיקה והאפקטים טובים, הגרפיקה מצויינת אבל רמת המשחק מעט ירודה. נקודה רעה נוספת במשחק הזה היא שאופציית שני שחקנים היא בתורות בלבד ולא בו זמנית. המשחק הוארך ביחס לגירסת הארקייד כדי שיתאים למשחק קונסולה.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: James Bond Jr
שנת יציאה: 1992
חברה: טי אייץ' קיו
ציון: 8/10

גודל: 167KB

תיאור המשחק: ג'יימס בונד ג'וניור הוא מיוחד בכך שהוא לא רק משחק פלטפורמות פעולה (לקפוץ ולירות) אלא הוא גם דורש להפעיל את קצת הראש. לדוגמה, ניטרול הטיל בשלב הראשון דורש פיצוח של חידת סידור קוביות צבעים. אבל הדבר הבאמת מדהים במשחק הזה הוא המוסיקה שלו שמגיעה כמעט לרמה של הטיונים המצוינים על הקומודור 64 (שהיה ידוע בסינטיסייזר המדהים שלו).

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Jurassic Park

שנת יציאה: 1993

חברה: אושן

ציון: 8/10

גודל: 147KB

תיאור המשחק: פארק היורה למגאסון הוא משחק יריות מושקע עם גרפיקה ואנימציה לא רעות בכלל ומוסיקה מצויינת. המטרה היא לאסוף את כל הביצים בשלב תוך כדי חיסול כל הדינוזאורים שנתקלים בהם. שימו לב שהתחמושת מוגבלת ושכדאי לאסוף את כדורי הרובה שהדינוזאורים משאירים אחריהם. גם הבוסים מרשימים למדי (ראו תמונה).

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Jungle Book

שנת יציאה: 1994

חברה: וירג'ין יורוקום

ציון: 8/10

גודל: 139KB

תיאור המשחק: ספר הג'ונגל שם אתכם בתפקידו של מוגלי בחיפושו אחר הכפר של בני האדם לפי התסריט בסרט המפורסם של וולט דיסני. זה משחק פלטפורמה מלוטש היטב עם גרפיקה ואנימציה יפהפיים ומוסיקה מצויינת ישר מהסרט (ביחוד של השלב הראשון). השליטה במוגלי מעט רופפת ותנועת המסך קצת מעצבנת לפי מיטב המסורת של משחקי הפלטפורמה של וירג'ין, אבל מדובר פה במשחק טוב, מהוקצע וכיפי

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Jackie Chan

שנת יציאה: 1990

חברה: האדסון סופט

ציון: 9/10

גודל: 140KB

תיאור המשחק: ג'קי צ'אן הוא משחק פלטפורמה קרטה פשוט מצויין! הגרפיקה מפורטת וצבעונית, האנימציה מצויינת, הדמויות ענקיות, השליטה טובה ואפילו המוסיקה די נחמדה. כדי להילחם באויבים יש לכם אגרוף, בעיטה תחתונה וקפיצת בעיט, עם ההתקדמות ניתן להשיג אייקונים שיאפשרו ביצוע של תנועות מיוחדות כמו בעיטה סיבובית או כדורי אש. משחק פעולה מומלץ ביותר!

הורדת המשחק

 

בחזרה לדף המשחקים הראשי

 

 

 

 

Visit VGFreak, Nintendo IL, The Forum

Copyright © 2001-2009 VGFreak.com All Rights Reserved