מגאסון!

megason.vgfreak.com

 

A

ניווט ראשי

> המכשיר

> המשחקים

 

A

A

A

A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שם המשחק: GI Joe

שנת יציאה: 1990

חברה: טאקסאן הסברו

ציון: 10/10

גודל: 212KB

תיאור המשחק: חבר טוב שלי פשוט היה חולה על המשחק הזה. מרכיבים צוות של שלושה אנשים מכוח המחץ ויוצאים לבעוט בקוברה. המון דמויות מכוח המחץ ומקוברה, המון שלבים, נשקים ותוספות. הגרפיקה טובה מאד והמוסיקה מצויינת. אקשן משובח.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: GI Joe: Atlantis Factor
שנת יציאה: 1991
חברה: קאפקום הסברו
ציון: 8/10
גודל: 206KB

תיאור המשחק: המשך מצויין למשחק הראשון. הרבה יותר דמויות, נשקים, סודות ושלבים. הפעם המשחק הוא של קאפקום אך למרות זאת אין הבדל מהותי ברמת השליטה והמשחקיות של כוח המחץ 2 לעומת המשחק הראשון. גם הגרפיקה שופרה אך במעט ובכלל המשחק הוא המשך טבעי של הראשון אך ללא שום חידוש.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Galaga

שנת יציאה: 1985

חברה: נאמקו

ציון: 7/10

גודל: 17KB

תיאור המשחק: ענתיקה אמיתית (אבל במובן הטוב של המילה). אחד ממשחקי היריות הראשונים אי פעם, מבוסס על ספייס אינביידרס או פולשי החלל (לחצו להורדה) הפרימאלי של טאייטו ומציג גרפיקה טובה יותר, סאונד טוב יותר ואתגר גדול יותר. גאלאגה הוא למעשה הפרק השני של גאלאקסיאנס (לחצו להורדה), גם מבית נאמקו.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Gun Smoke

שנת יציאה: 1988

חברה: קאפקום

ציון: 7/10

גודל: 71KB

תיאור המשחק: קחו משחק יריות טיפוסי עם מטוסים ובוסים ממבט עליון. תורידו את העלילה לאדמה, תחליפו את המטוס בקאובוי ואת האויבים באקדוחנים וקיבלתם את Gun Smoke (אקדח מעשן?). משחק יריות סולידי עם הרבה תוספות כמו רכיבה על סוס, מכונות ירייה ובוסים. לדעתי יותר טוב מגרסאת הארקייד.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Gun Nac

שנת יציאה: 1988

חברה: נקסופט טוקיו שוסקי

ציון: 9/10

גודל: 133KB

תיאור המשחק: הנה משחק יריות מצויין שהגיע מחברה עלומה, משום מקום ועשה בית ספר לכל החברות הגדולות. הסיפור הוא ממש מוזר ומתאר כל מיני חיות מאכל שקמות על יוצריהן ומתחילות לתקוף את כולם. כך למשל בשלב הראשון אתם נלחמים מול ארנבים ביוניים ורובוטיים (אפשר לראו בתפיסת המסך). המשחק עצמו, עם זאת, הוא משחק יריות מעולה מכל האספקטים! מאד מומלץ.

הורדת המשחק

 

בחזרה לדף המשחקים הראשי

 

 

 

 

Visit VGFreak, Nintendo IL, The Forum

Copyright © 2001-2009 VGFreak.com All Rights Reserved