מגאסון!

megason.vgfreak.com

 

A

ניווט ראשי

> המכשיר

> המשחקים

 

A

A

A

A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שם המשחק: Flintstones

שנת יציאה: 1991

חברה: טאייטו

ציון: 7/10

גודל: 180KB

תיאור המשחק: סידרת הטלויזיה המצויירת המצליחה בכל הזמנים של האנה ברברה מגיעה למגאסון. פרד צריך לצאת למסע כדי להציל את דינוזאור המחמד שלו בעזרתו של גאזו, חברו החייזר (כנראה מהעונות שלא הוצגו בישראל...). זה משחק פלטפורמות טוב עם הרבה תנועות, ולמרות שהגרפיקה והשליטה אינם מושלמים, עדיין פלינסטונס למגאסון הוא קלאסיקה. יא בא דא בא דו!

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Felix the Cat
שנת יציאה: 1992
חברה: האדסון סופט
ציון: 7/10
גודל: 130KB
תיאור המשחק: פליקס החתול אורז את מזוודת הקסמים שלו ויוצא להציל את החברה החתולה מידי הדוקטור המרושע שמעוניין במזוודה שלו. פליקס הוא משחק שעשוי לפי מיטב המסורת של משחקי הפלטפורמה למגאסון. מוזיקה מצויינת, גרפיקה לא רעה ורמת משחק טובה. חבל רק שהמשחק קצת חוזר על עצמו ואין בו שום חידוש.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Final Fantasy

שנת יציאה: 1987

חברה: סקוור

ציון: 10/10

גודל: 149KB

תיאור המשחק: המשחק שהתחיל את הכל. יותר מתריסר פרקים הפיקה סקוור בסידרה המצליחה ביותר שלה אי פעם. המשחק הזה נקרא "הפנטזיה הסופית" בגלל שהוא תוכנן להיות המשחק האחרון שסקוור תוציא לפני שתיסגר בגלל קשיים כספיים. אף אחד שם לא תיאר לעצמו עד כמה המשחק הזה יצליח. יחד עם זלדה זה משחק התפקידים/פעולה הטוב ביותר שיצא לקונסולה של נינטנדו. מובאת כאן הגירסה העברית (כן, אתם קוראים נכון) מאת אור פרל. ככל הנראה זהו רום הקונסולה הראשון שמתורגם במלואו לעברית!

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Fire Emblem

שנת יציאה: 1990

חברה: נינטנדו אינטליג'נט סיסטמס

ציון: 8/10

גודל: 211KB

תיאור המשחק: פייר אמבלם הייתה סדרת משחקי אסטרטגיה שיצאו רק ביפן למגאסון ולסופר נינטנדו. רק לאחרונה יצא המשחק הראשון בסידרה באנגלית לגיימבוי אדבנס, ולכן נוצרה התעניינות גם במשחקים מוקדמים יותר בסידרה. המשחק הוא מאותם אנשים שהוציאו את אדוונס ווארס לגיימבוי אדבנס ובאמת הוא מאד דומה למשחקי הסידרה הזו. יש גם דמיון מסויים לסידרת שיינינג פורס של סגה. המוסיקה גם היא טובה מאד. מומלץ מאד לאוהבי משחקי תפקידים ואסטרטגיה.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Fire Emblem Gaiden

שנת יציאה: 1991

חברה: נינטנדו אינטליג'נט סיסטמס

ציון: 8/10

גודל: 241KB

תיאור המשחק: גאיידן הוא מעיין עלילת משנה של המשחק הראשון. כמו במקרה של המשחק הראשון גם כאן מובאת הגירסה המתורגמת היות והמשחק מעולם לא יצא רשמית מחוץ ליפן. הרבה לא השתנה מהמשחק המקורי, הגרפיקה בקרבות עדיין פשטנית מאד ובקטעי משחק התפקידים לא מחדשת כלום בז'אנר. המוסיקה עדיין מצויינת.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Fire n' Ice

שנת יציאה: 1993

חברה: טכמו

ציון: 8/10

גודל: 132KB

תיאור המשחק: אש וקרח (לא להתבלבל עם סרט האנימציה הקלאסי של ראלף בקשי) הוא משחק פאזלים שבו אתם משחקים קוסם מתחיל שמזיז ויוצר קוביות קרח על מנת להיפטר מכל להבות האש על המסך. זה משחק חשיבה נחמד ומאתגר עם גרפיקה לא רעה ומוסיקה די טובה.

הורדת המשחק

 

בחזרה לדף המשחקים הראשי

 

 

 

 

Visit VGFreak, Nintendo IL, The Forum

Copyright © 2001-2009 VGFreak.com All Rights Reserved