מגאסון!

megason.vgfreak.com

 

A

ניווט ראשי

> המכשיר

> המשחקים

 

A

A

A

A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שם המשחק: Contra

שנת יציאה: 1988

חברה: קונאמי

ציון: 10/10

גודל: 88KB

תיאור המשחק: יותר טוב מגירסת הארקייד! השליטה, הגרפיקה הצליל, הכל נשאר מגירסת הלהיט לארקייד ואפילו שופר. לא להאמין, אפשר לשחק שניים ביחד והמשחק רץ באותה המהירות. אחד ממשחקי היריות המוצלחים ביותר למגאסון.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Contra II
שנת יציאה: 1990
חברה: קונאמי
ציון: 9/10
גודל: 147KB

תיאור המשחק: שמו האמיתי של המשחק הזה הוא סופר סי (C). המשך מצויין למשחק יריות מצויין. אין הרבה חדש כאן, לירות ולירות ולירות בלי לבזבז זמן על חשיבה. הגרפיקה פחות או יותר זהה למשחק הראשון. יש מעט יותר תוספות כח אבל זהו. המשך ראוי.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Contra Force

שנת יציאה: 1992

חברה: קונאמי

ציון: 7/10

גודל: 163KB

תיאור המשחק: קונטרה פורס אמנם נושא את השם קונטרה והוא משחק יריות של קונאמי אבל הוא כלל אינו קשור לסידרה. כאן ניתן לבחור בין 4 דמויות שונות עם כלי נשק שונים ולצאת לירות בכל מה שזז (וגם במה שלא). אלא שבניגוד למשחקי קונטרה הראשונים, רמת המשחק כאן היא לא גבוהה והמשחק סובל מהאטה רצינית כשיש הרבה אובייקטים על המסך, וזה קורה לעיתים קרובות.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Chip & Dale

שנת יציאה: ?

חברה: קאפקום

ציון: 8/10

גודל: 141KB

תיאור המשחק: שני הסנאים המעצבנים של דיסני מצאו את דרכם למשחק מגאסון שיצא לא רע בכלל במשחק פלטפורמה לא מקורי יותר מדי אבל עשוי היטב. אפשר לבחור לשחק או את צ'יפ או את דייל, ומהאויבים שלכם תיפטרו בעזרת דברים שתרימו ותזרקו עליהם. משחק סולידי ומהנה, כמו רוב המשחקים של קאפקום.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Chip & Dale 2

שנת יציאה: 1993

חברה: קאפקום

ציון: 7/10

גודל: 135KB

תיאור המשחק: המשחק השני למגאסון בכיכובם של הסנאים של וולט דיסני יצא למרבה הפליאה פחות טוב מקודמו. הגרפיקה נשארה פחות או יותר אותו הדבר וכך גם המוסיקה המעצבנת והאפקטים הקוליים אבל רמת המשחק והשליטה בדמויות ירדו קצת ברמה. עם זאת, עדיין מדובר כאן בעוד משחק פלטפורמה סולידי.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Castlevania

שנת יציאה: 1987

חברה: קונאמי
ציון: 9/10

גודל: 65KB

תיאור המשחק: משחק כיסוח הערפדים של קונאמי היה ללהיט ענק בעיקר בזכות רמת השליטה הגבוהה והתמה המיוחדת והקודרת שלו. אתם משחקים את סיימון בלמונט המפורסם שיוצא למסע בטירה של דרקולה כדי להוריד את הארכי-ערפד. גרפיקה מצויינת, מוסיקה טובה ורמת משחק נהדרת. המשחק הזה גם מאתגר בצורה טובה, הוא לא קל מדי אבל גם לא קשה מדי.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Castlevania 2

שנת יציאה: 1988

חברה: קונאמי

ציון: 8/10

גודל: 76KB

תיאור המשחק: סיימון בלמונט חוזר (וגם דרקולה) במשחק המשך עם מעט מוטיבים של משחק תפקידים, כמו אנשים לדבר איתם וחפצים להשיג או לקנות. זה כבר לא משחק כיסוח האויבים הקלאסי כמו הראשון ולכן לדעתי הוא גם פחות טוב ממנו.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Castlevania 3

שנת יציאה: 1990

חברה: קונאמי

ציון: 10/10

גודל: 240KB

תיאור המשחק: טרוור בלמונט נכנס לנעליו של סיימון ויוצא לא בפעם הראשונה ולא בפעם האחרונה לחסל את דרקולה. משחק זה הוא הפסגה של הסידרה על המגאסון (כמובן שיצאו עוד הרבה משחקים מצויינים בסידרה למערכות אחרות), עכשיו כבר אין יותר מדי בלה בלה כמו במשחק הקודם אלא רק אקשן מצויין כמו במשחק הראשון והמוסיקה אפילו השתפרה. המשחק הזה הוא גם קשה הרבה יותר משני קודמיו.

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Circus Charlie

שנת יציאה: 1986

חברה: קונאמי סופט פרו

ציון: 6/10

גודל: 17KB

תיאור המשחק: זה משחק קצת מוזר שהשלבים בו הם בעצם מרוצי מכשולים כאשר התפאורה היא קרקס. אתם משחקים ליצן שצריך לעבור מסלולים כשהוא רוכב על אריה וקופץ דרך טבעות אש, הולך על חבל וקופץ מעל לקופים, הולך על כדור ועוד שלבים רבים נוספים. אם תשאלו אותי, המשחק הזה די אידיוטי. למכורים בלבד!

הורדת המשחק

 

שם המשחק: Cross Fire

שנת יציאה: 1990

חברה: קיוגו

ציון: 7/10

גודל: 124KB

תיאור המשחק: אש צולבת הוא קלון לא רע של קונטרה. הרוטינה ידועה, חייל יחיד מול צבא שלם, חיזוקי כח ונשקים, בוסים ענקיים, מוסיקה קצבית וכו'. זה משחק לא קל ובאופן כללי למי שלא מכיר אותו הייתי ממליץ לנסות את קונטרה המעולה קודם.

הורדת המשחק

 

המשך משחקים באות C

 

 

 

 

Visit VGFreak, Nintendo IL, The Forum

Copyright © 2001-2009 VGFreak.com All Rights Reserved